Organizace školního roku

Výuka SPŠ
I. pololetí od 2. 9. 2019 (po) do 31. 1. 2020 (čt)
II. pololetí (1. - 3. ročníky) od 3. 2. 2020 (po) do 30. 6. 2020 (út)
II. pololetí (4. ročníky) od 3. 2. 2020 (po) do 30. 4. 2020 (čt)
Prázdniny a státní svátky
Den české státnosti 28. 9. 2019 (so)  
Vznik samostatného československého státu 28. 10. 2019 (po)  
Podzimní prázdniny 29. 10. 2019 (út) do 30. 10. 2019 (st)
Den boje za svobodu a demokracii 17. 11. 2019 (ne)  
Vánoční prázdniny od 23. 12. 2019 (po) do 3. 1. 2020 (pá)
Pololetní prázdniny 31. 1. 2020 (pá)  
Jarní prázdniny od 9. 3. 2020 (po) do 15. 3. 2020 (ne)
Velikonoční prázdniny 9. 4. 2020 (čt)  
Velký pátek 10. 4. 2020 (pá)  
Velikonoční pondělí 13. 4. 2020 (po)  
Svátek práce 1. 5. 2020 (pá)  
Den vítězství 8. 5. 2020 (pá)  
Hlavní letní prázdniny od 1. 7. 2020 (st) do 31. 8. 2020 (po)
Klasifikační porady
I. čtvrtletí 6. 11. 2019 (st) od 14:00 hod.
I. pololetí 28. 1. 2020 (út) od 14:00 hod.
III. čtvrtletí (4. ročníky) 18. 3. 2020 (st) od 10:30 hod.
III. čtvrtletí (1.-.3. ročníky) 1. 4. 2020 (st) od 14:00 hod.
II. pololetí (4. ročníky) 28. 4. 2020 (út) od 10:30 hod.
II. pololetí (1.-.3. ročníky) 26. 6. 2020 (čt) od 10:30 hod.
Mimořádné porady
Zahajovací porada 2. 9. 2019 (po) od 9:30 hod.
Závěr školního roku 30. 6. 20209 (út) od 9:30 hod.
První provozní porada 31. 8. 2020 (po) od 9:30 hod.
Opravné zkoušky
4. ročníky od 1. 6. 2020 (po) do 4. 6. 2020 (čt)
1. - 3. ročníky od 26. 8. 2020 (st) do 28. 8. 2020 (pá)
Doklasifikace
1. - 3. ročníky od 26. 6. 2020 (pá) do 29. 6. 2020 (po)
Maturitní zkoušky podzim
Společná část od 2. 9. 2019 (po) do 6. 9. 2019 (pá)
Školní část od 11. 9. 2019 (st) do 13. 9. 2019 (pá)
Maturitní zkoušky jaro
Písemná práce z CJL 8. 4. 2020 (st)  
Písemná práce z CJ 30. 4. 2020 (čt)  
Společná část od 4. 5. 2020 (po) do 6. 5. 2020 (st)
Školní část od 18. 5. 2020 (po) do 29. 5. 2020 (pá)
Přijímací testy na SPŠ 1. termín 14. 4. 2020 (út)  
Přijímací testy na SPŠ 2. termín 15. 4. 2020 (st)  
Přijímací testy na SPŠ 1. náhradní termín 13. 5. 2020 (st)  
Přijímací testy na SPŠ 2. náhradní termín 14. 5. 2020 (čt)  
Přijímací řízení na VOŠ 1. termín (přihlášky do 31. 5.) 19. 6. 2020 (pá) od 09:00 hod.
Přijímací řízení na VOŠ 2. termín (přihlášky do 12. 6.) 19. 6. 2020 (pá) od 09:00 hod.
Přijímací řízení na VOŠ 3. termín (přihlášky do 25. 8.) 28. 8. 2020 (čt) od 09:00 hod.
Konzultace pro rodiče
Ve třídách, pak konzultace 6. 11. 2019 (st) od 16.00 do 18.00 hod.
Konzultace 1. 4. 2020 (st) od 16.00 do 18.00 hod.
Schůzka budoucích 1. ročníků 12. 6. 2020 (pá) od 15.00 hod.
Kurzy pro žáky
Adaptační kurz 1. ročníky od 2. 9. 2019 (po) do 4. 9. 2019 (st)
Lyžařský výcvikový kurz 1. ročníky (Špindlerův Mlýn - CZ) od 12. 1. 2020 (ne) do 17. 1. 2020 (pá)
Lyžařský výcvikový kurz 1. ročníky (Aprica - I) od 11. 1. 2020 (so) do 18. 1. 2020 (so)
Sportovně turistický kurz 3. ročníky od 15. 6. 2020 (po) do 19. 6. 2020 (pá)
Odborná praxe
Souvislá desetidenní praxe 2. a 3. ročníky od 18. 5. 2020 (po) do 29. 5. 2020 (pá)
Maturitní plesy
 
Ples E4P, IT4 (Kutná Hora - kulturní dům Lorec) 14. 2. 2020 (pá)  
Ples E4A,E4S (Kutná Hora - kulturní dům Lorec) 28. 2. 2020 (pá)