Zpět

Basketbalový zápas proti GJO

BARTON JE NÁŠ PES! Toto byla první slova našich hráčů po vybojovaném vítězství proti týmu JB's GJO. Ale teď se přeneseme na začátek zápasu. Začalo to tím, že přijel Barton ve své limuzíně, a řekl, že hraje. Již v úvodu to vypadalo na velmi záživné utkání, jelikož se hra přelévala z jedné strany na druhou. Více ze svých šancí těžilo ovšem GJO, které po první čtvrtině vyhrávalo o 12 bodů. Po druhé čtvrtině to bylo jednoznačně opět pro Bartonovy koně, kteří vyhrávali již o 15 bodů a ve třetí čtvrtině to bylo už o 17 bodů. A pak se stalo neskutečné! O pauze mezi 3. a 4. čtvrtinou měli velmi srdcervoucí proslov trenér Adam Svoboda se sportovním ředitelem Radimem Schovancem, který hráče neskutečně nabudil. A vyplatilo se to! Albert Štícha tam začal sázet trojky jako Dybala góly, a skóre se začalo vyrovnávat. Když rozhodčí Petr Suk ukončil základní hrací dobu, skóre na tabuli ukazovalo 66 - 66. No a v prodloužení už to byla krasojízda modrých andělů. Barton byl bez šance, a stejně i tak bez bránícího hráče, protože coach Svoboda zvolil na konec zápasu taktiku "Nebraňte Bartona, on se ubrání sám". Zápas nakonec skončil vítězně pro tým Blue Angels VOSKH, a ti tak v sérii už vyhrávají 3-1. Hráčem zápasu se stal kapitán Albert Štícha. Rozhodčím zápasu se stali nerozhodně Petr Suk a David Bohatý.