Zpět

Ohlédnutí za dalším ročníkem Klubu mladých diváků

I v tomto školním roce byl na naší škole činný Klub mladých diváků. 42 studentek a studentů naší školy navštívilo celkem 4 divadelní představení v pražských divadlech. Začali jsme v prosinci netradičním představením v Knihovně Václava Havla, kde jsme zhlédli jeho jednoaktovku Protest. V průběhu ledna až března jsme poté postupně navštívili divadlo ABC, kde jsme viděli moderní zpracování Shakespearova Hamleta, poté jsme zhlédli Maryšu v Národním divadle a posledním, a dle ohlasů našich diváků nejlepším představením, byla adaptace slavného románu George Orwella 1984 ve Švandově divadle na Smíchově. Děkujeme všem zúčastněným za jejich zájem o divadlo a přejeme spoustu dalších kulturních zážitků. Za oddělení společenských věd koordinátorky KMD PhDr. Eva Morawská a Mgr. Magdalena Šuhajová.


Vytisknout  

KONTAKT

Vyšší odborná škola,
Střední průmyslová škola
a Jazyková škola
s právem státní jazykové zkoušky

Masarykova 197, Kutná Hora, 28401

Telefon: +420 327 588 811
Email: infovos-kh.cz
E-podatelna: vomkhkr-s.cz
Datová schránka: 8nmxism

IČO: 61924059
REDIZO: 600 007 286

© 2019 VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
Chat with us