Zpět

Ohlédnutí za dalším ročníkem Klubu mladých diváků

I v tomto školním roce byl na naší škole činný Klub mladých diváků. 42 studentek a studentů naší školy navštívilo celkem 4 divadelní představení v pražských divadlech. Začali jsme v prosinci netradičním představením v Knihovně Václava Havla, kde jsme zhlédli jeho jednoaktovku Protest. V průběhu ledna až března jsme poté postupně navštívili divadlo ABC, kde jsme viděli moderní zpracování Shakespearova Hamleta, poté jsme zhlédli Maryšu v Národním divadle a posledním, a dle ohlasů našich diváků nejlepším představením, byla adaptace slavného románu George Orwella 1984 ve Švandově divadle na Smíchově. Děkujeme všem zúčastněným za jejich zájem o divadlo a přejeme spoustu dalších kulturních zážitků. Za oddělení společenských věd koordinátorky KMD PhDr. Eva Morawská a Mgr. Magdalena Šuhajová.


Vytisknout