Zpět

Postup z prvního místa

Po loňské pauze, se naše škola opět účastní celorepublikové soutěže Futsalové ligy. Hrálo se 2.11. 2021 na Gymnáziu Jiřího Ortena. Základní část naši žáci zvládli na výbornou a zajistili si postup do dalšího kola. Turnaje se zúčastnily celkem 3 družstva Gymnázium Jiřího Ortena, Církevní gymnázium v Kutné Hoře a my. Turnaj jsme vyhráli a společně s GJO, které osadilo druhé místo budeme v soutěži pokračovat dál. V tomto úvodním kole exceloval z našeho družstva Matěj Trojan, který svou dělovou střelou ohromil soupeře a v turnaji nastřílel nejvíce gólů ze všech hráčů. Máme opravdu kvalitní tým, který má velké ambice. Musíme pouze doufat, že do hladkého průběhu organizace dalších turnajů, nezasáhne opatření proti šíření nemoci COVID.

Výsledky:

GJO x CG 4:0

CG x SPŠ 3:10

SPŠ X GJO 2:1

 


Vytisknout