Zpět

Adaptační kurz pro druhé ročníky

V pondělí 20.září odjely 2 třídy 2.ročníku, E2B a E2C, na adaptační kurz do střediska Gaunataurus ve Vlastějovicích, kde stráví 3 dny. Již před obědem začal zajímavý program, připravený Prázdninovou školou Lipnice.  Ochutnávku programu shlédněte ve fotogalerii.

 

Studentský pohled:

V pondělí 20.9. třídy E2C a E2B jely na adaptační kurz do 36 km vzdáleného rekreačního areálu Garnataurus v Kounicích u Vlastějovic. Cílem kurzu bylo lépe se seznámit po téměř roku distanční výuky, kdy na to nebylo moc příležitostí. 

Po příjezdu do areálu uprostřed lesa v blízkosti řeky Sázavy se nejdříve studenti rozmístili do osmilůžkových chatek a brzy poté (v 10:00) již začal program... 

„Myslím, že adaptační kurz byl vydařený a celkem mě bavil. Organizátoři měli vymyšlené pěkné hry na seznámení. Jídlo mohlo být lepší, ale jedl jsem i horší. Byl jsem spokojený se snídaní, kde jsem si mohl vybrat z vícero jídel a navíc byla v 9:00, takže jsem se mohl trochu vyspat.  

Mínusem byly určitě toalety a sprchy, které nebyly umístěné v chatkách, ale byly společné pro celý areál. A ještě bych našel jedno mínus a to byly matrace, ze kterých mě bolely záda. 

Jinak bych adaptační kurz hodnotil vcelku pozitivně. 

David Bohatý, E2C 


Vytisknout