Zpět

Poděkování za účast na projektu PŘES BARIÉRY S POLICIÍ

V jarních měsících proběhl charitativně sportovní projekt Přes bariéry s policií. I v této nelehké době, v době pandemie koronaviru, kdy všechny školy byly dlouhodobě uzavřené jsme se snažili nalézt cestu a vymyslet, jak klientům Konta Bariéry pomoci a zapojit do toho i vaše studenty.

Proto se letošní ročník konal trochu v pozměněné podobě a studenti se mohli registrovat do projektu „Run and Help“ Nadace Charty 77 – Konta Bariéry a individuálně běhat a podpořit tak dobrou věc, konkrétně třináctiletou Kristýnku, která finanční prostředky potřebovala na elektropohon k invalidnímu vozíku. ​Do projektu "Run and Help" se zapojil i významný moderní pětibojař David Svoboda a dále se registrovalo 320 studentů z 12ti středních škol Středočeského kraje a pro dobrou věc uběhli 3045 kilometrů. Jednou z nich byla i Vaše škola.

Ráda bych Vám a Vašim studentům touto cestou a jménem ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje brig. gen. JUDr. Václava Kučery, PhD., MBA poděkovala za účast.

Do budoucna budeme znovu velmi rádi, když se společně s námi do projektu zapojíte a svou účastí tak přispějete na dobrou věc.

S pozdravem

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová


Vytisknout