Přejít na hlavní obsah

Kroužek elektroniky DDM

| Pavel Kaiser | Články

Společně s DDM u nás na škole probíhá kroužek elektroniky. Navštěvují ho žáci, sedmá až devátá třida, ze základních škol. Na kroužku si vyzkouší jak se dělá plošný spoj, osazování a oživování elektronických obvodů. Tento rok postavili senzor teploty, vánoční stromeček ovládaný "Arduinem", budík, barevnou hudbu. Nakonec osadili korekční a  koncový zesilovač. Vše propojili a bylo z toho rádio.  Všichni kluci byli moc šikovný a podle ohlasu si rádia užívají.