Úspěšní závodníci z okresního kola závodů na in-line bruslích se v úterý 26.9. vypravili na krajské kolo do Benátek nad Jizerou. Ani zde se naši reprezentanti v kvalitní konkurenci neztratili a vybojovali skvělá umístění. Medailová umístění v nejstarší kategorii obsadili 2. Matěj Pospíšil E1D a 3. Vít Heřmánek E1B. Hned za nimi se na čtvrtém místě umístil Martin Kubiš E1D. V nabité kategorii juniorů se na krásném 6. místě umístil Petr Malina E1C.