Zpět

Přidej se k nám, kutnohorská VOŠ má zájemcům o studium co nabídnout

Máš zájem pokračovat po střední škole ve studiu, ale nebaví tě suchá teorie? Pracuješ s  technikou, chceš umět víc a vše si vyzkoušet v praxi? Pak se přihlaš na tříleté pomaturitní studium na Vyšší odbornou školu ,obor Automatizační technika. 

Vyšší odborná škola nabízí pomaturitní studium pro absolventy středních škol, kteří nepokračují ve studium na VŠ, a pro ty, kteří během studia VŠ zjistí, že je pro ně toto studium příliš náročné a teoreticky zaměřené.

Kutnohorská VOŠ je moderní školou, která je vybavená moderní televizní, výpočetní a automatizační technikou. Ke studiu nabízíme studijní obor Automatizační technika. Po prvním ročníku si studenti mohou vybrat jedno ze dvou zaměření. Prvním zaměřením jsou Automatizované systémy. Studenti tohoto zaměření budou mít k dispozici v příštím školním roce dvě nově vybudované laboratoře inteligentního domu a robotiky. Druhým zaměřením jsou Komunikační systémy. Studenti tohoto zaměření budou moci nově využívat laboratoř zabezpečovací techniky vybavenou panely Jablotron,

Svým studentům škola nabízí v průběhu studia mnoho možností, jak rozšířit své znalosti a dovednosti bohatou nabídkou stáží, praxí a výměnných pobytů v zahraničí i u nás. Mezi studenty velmi oceňovanou příležitostí je možnost zapojit se do projektu Erasmus +, díky kterému budou mít studenti možnost vykonávat povinnou půlroční praxi v zahraničí.

Nově budou absolventi VOŠ k diplomům dostávat Europass, který je pro ně důležitý při jejich vstupu na trh práce a kterým prokáží vzdělání v evropských státech.

Nejen teoretickými znalostmi škola vybavuje své absolventy, dbá též i na prolínání teorie s praxí. Velmi bohatá je její spolupráce s mnoha firmami. Mezi ty nejvýraznější partnery patří firmy ČEZ, FOXCONN, HN TECHNOLOGY, PHILIP MORRIS, TECO, FESTO, HOUFEK, VANAD 2000 a SPEL.

Třetí termín přijímacího řízení na VOŠ je 29. 8. 2019 a přihlášky je nutné doručit do 16. 8. 2019.

Studium je vhodné nejen pro absolventy technicky zaměřených středních škol (elektrotechnika, strojírenství, informační technologie), ale rozšíří vzdělání i absolventům všeobecných gymnázií. Přijďte k nám studovat perspektivní obor Automatizační technika a zvyšte si tak svojí šanci získat dobře placené pracovní místo.

Více informací najdeš na našich stránkách, v případě dotazů kontaktuj Ing. Válu (+420 605 832 611).

 


Vytisknout